Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Girlandy ogrodowe - jak stworzyć bajkową scenerię w ogrodzie?

2023-12-01
Girlandy ogrodowe - jak stworzyć bajkową scenerię w ogrodzie?

Siedzisz w ogrodzie latem. Jest ciepło, przyjemnie i towarzystwo wyborowe. Niestety zaczęło się ściemniać a Ty nie masz oświetlenia ogrodowego. Co teraz? Zapewne albo koniec imprezy albo musicie wejść do środka. Jeśli chcesz cieszyć się ciepłymi dniami nawet po zmroku, powinieneś pomyśleć o tym jak doświetlić swój ogród.

Jeśli chcesz stworzyć wyjątkową atmosferę, warto byś pomyślał o użyciu girlandy ogrodowej. To idealny sposób na rozświetlenie i ożywienie przestrzeni, dzięki któremu zdecydowanie przedłużysz wieczorne chwile.

Dlaczego warto postawić na girlandy ogrodowe marki EDO Solutions?

Kto szuka najwyższej jakości dekoracji o wyjątkowym klimacie, ten znajdzie ją w girlandach ogrodowych EDO Solutions. Ich wszechstronność sprawia, że idealnie sprawdzą się w ogrodzie, altanie, pergoli, a także w lokalach gastronomicznych, restauracjach i salach weselnych. Przyjazna cena to dodatkowy atut w dzisiejszych czasach.

Girlandy świetlne są łatwe do łączenia ze sobą, a przy maksymalnej mocy źródła światła, wynoszącej 35W na gniazdo, możemy bezpiecznie połączyć:

  • do trzech sztuk w przypadku 10m,
  • do dwóch sztuk w przypadku - 15m lub 20m.

Dzięki różnym długościom, możesz śmiało wybrać te, które najbardziej Ci pasują. Od długości zależy również ile żarówek będzie mieć Twoja instalacja.

Gwinty zastosowane w girlandach to E27, czyli te najbardziej popularne. Możesz zatem śmiało wybrać jakieś bardziej dekoracyjne żarówki, jak na przykład Edison. Szczególnie dobrze wyglądają te w typie Vintage! Jeżeli chcesz nadać przestrzeni wyjątkowy klimat, mały detal w tej sprawie ma tu wielkie znaczenie.

Nie wiem, czy wiesz, ale często sama barwa światła ma wpływ na to, jak odbieramy daną oprawę oświetleniową. Gdy chcesz się spotykać przy grillu wieczorem, dobrze jest postawić na barwę ciepłą, by światło nie jarzyło po oczach i rozmowa była tylko przyjemnością.

Obawiasz się deszczu? Niepotrzebnie! Dzięki IP54, girlanda może siedzieć na polu praktycznie cały sezon. Pamiętaj też, że w przypadku nieplanowanych przygód, marka EDO Solutions, na swoje girlandy daję gwarancję na 2 lata.

Sam przyznaj, że to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, Twoich rodziców, a nawet dla tego kolegi, z którym przy grillu nie jedno piwko już w życiu wypiłeś.

Zapytasz pewnie,

Czy podłączenie ich jest łatwe?

Jeszcze jak! Po prostu, podłączasz je do gniazdka. Zatem nie musisz dzwonić po elektryka, by je zainstalować. Później, wedle uznania, wieszasz je w altanie, nad drzwiami lub robisz efektywny łańcuch nad stolikiem w ogrodzie - wystarczy zamontować girlandy ogrodowe do drzewa i np. ogrodzenia.

PS Jeżeli braknie Ci kabla to oczywiście możesz go u nas dokupić :)

Krótko mówiąc - światło zewnętrzne jakim jest girlanda, to doskonały sposób na udekorowanie ogrodu, nadanie mu nowego charakteru oraz stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas organizowanych w nim imprez.

Łatwy montaż i odporność na warunki atmosferyczne sprawiają, że będą służyły przez wiele sezonów.

Polecane

pixel