Dodání zdarma od 571,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Catalog 2023
EDO FALGA
Lampy natynkowe

Vítejte na stránkách našeho eshopu.

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu zboží, především světel a žárovek. Námi prodávané zboží je kvalitní a levné. Díky nízkým cenám, atraktivitě a funkčnosti zboží jsme mezi nejlepšími prodejci na evropském trhu. Na českém trhu existujeme od roku 2019 a prodáváme zboží do všech členských států EU. Vybere si u nás každý a hlavně za rozumné ceny. Na naší internetové stránce nabízíme výrobky značky EDO Solutions. Produkty sami vyrábíme. Jedná se o kvalitní výrobky, odpovídající současným trendům. Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova.

Osvětlení značky EDO

Světla značky Edo jsou spojením minimalismu s originálním stylem a moderním designem. Řada Edo to není jen barva, ale také smysl pro detail – správný materiál, tvar, spojení s kovem nebo sklem a sladěné elegantní matné provedení. Díky univerzálnímu vzhledu a světelné formě lze světla Edo integrovat do různých interiérů a dělá z nich nenápadnou ozdobu jakéhokoli místa.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím elektronické pošty: edo@edo-solutions.com.


Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

I DO NOT AGREE
I AGREE, I WANT TO GO TO THE WEBSITE
pixel